1LIGA. BOGDAŃCZOWICE - WANDA kRAKÓW 2-0 (0-0)
Dodane przez Wac dnia 12. październik 2013 18:12

Na tarczy wracają piłkarki Wandy Kraków z Bogdańczowic, gdzie przegrały w meczu szóstej kolejki z tamtejszym ULKS 0-2. Gospodynie wygrały ten bardzo ważny dla układu dolnych rejonów tabeli mecz zasłużenie, będąc w przekroju całego spotkania zespołem lepszym. Już do przerwy mogły prowadzić róznicą conajmniej dwubramkową, jednak bardzo dobrze broniła bramkarka Wandy. Krakowianki tylko sporadycznie zagrażały bramce Bogdańczowic, głownie strzałami z dystansu, jednak te nieliczne próby nie mogły przynieść efektu bramkowego. Najlepszy okres gry "wandeczki" miały w środkowej częsci pierwszej połowy, gdy wydawało się że łapią właściwy rytm gry, lecz był to tylko przerywnik w sumie słbej gry Wandy. W drugiej połowie gospodynie strzeliły bramkę z rzutu wolnego, a swój sukces przypięczętowały bramką po błędzie obrończyni przyjezdnych.
Nie udało się zatem zdobyć pierwszych punktów a szkoda, bo przeciwnik nie był wcale zespołem nie do ogrania.

Bogdańczowice - Wanda Kraków 2-0 (0-0)