1LIGA. WANDA KRAKÓW 1.FC AZS AWF KATOWICE 0-4 (0-0)
Dodane przez Wac dnia 07. październik 2013 19:56

W meczu piątej kolejki I Ligi Wanda Kraków przegrała z 1.FC AZS AWF Katowice 0-4.
Patrząc na ostatnie spotkania obu zespołów zdecydowanym faworytem były katowiczanki i boisko potwierdziło te przypuszczenia. Krakowianki znając potencjał przeciwnika starały się grać uważnie w obronie i trzeba przyznać że długo utrzymywały korzystny rezultat. W pierwszej połowie przyjezdne miały przewagę, lecz nie potrafiły sforsować obrony Wandy. W 50 minucie przypadkowa ręka w polu karnym obrończyni Wandy, dała katowiczankom rzut karny pewnie wykorzystany przez Fischerovą. Dziesięć minut póżniej ta sama zawodniczka i także z jedenastki strzela drugą bramkę. Prowadzenie uspokoiło katowiczanki, ktore już do końca spotkania kontrolowały zawody dokumentując swoją przewagę zdobyciem jeszcze dwóch bramek autorstwa Hmirovej. "Wandeczki" mimo porażki, na tle Katowic i mając w pamięci wysokie przegrane w poprzednich meczach, zagrały lepiej niż ostatnio. Różnica klas między czołowymi zespołami w lidze a tymi z dolnych rejonów tabeli jest jednak znaczna i trudno nawiązać równorzędną walkę z tymi drużynami.
Przed Wandą teraz ważny mecz z Bogdańczowicami, który może mieć ogromne znaczenie w walce o utrzymanie w lidze.

Wanda Kraków - 1.FC AZS AWF Katowice 0-4 (0-0)